Bastion Grzesznicy

Zabij strażników, którzy się pojawią i przejdź przez kolejne drzwi. Na prawo od nich znajdziesz drabinę prowadzącą do Ogniska. Musisz go rozpalić, aby zapewnić sobie punkt kontrolny w razie śmierci. Wróć do poprzednich drzwi i weź Duszę. Zejdź na dół drabiną i idź na koniec ścieżki, gdzie znajdziesz kukłę człowieka. Wróć do pokoju, który minąłeś po swojej lewej stronie. Jeśli zejdziesz po schodach na dół, natrafisz na dużą grupę łuczników. Biegnij do środka, wejdź do windy i zjedź na dół.

Spotkasz groźnego wroga, którego możesz zwabić do szybu windy, aby do niego wpadł i zginął – to najprostsze wyjście, w innym wypadku starcie może być ciężkie. Kolejni liczni wrogowie czekają na Ciebie na dalszej drodze po drugiej stronie. Pokonuj ich po kolei – część z nich śpi. Po dojściu do schodów zejdź na dół do wody i idź zalaną drogą. W celach znajdziesz kolejnych wrogów. Za celami znajdziesz mgłę. Wejdź w nią i zabij Zaginioną Grzesznicę.

Po zabiciu bossa otwórz podwójne drzwi i zejdź po schodach na dół. Otwórz skrzynie i zabierz pachnącą starą gałąź i grzybek Elizabeth. Jesteś przy Ognisku, z którego możesz się teleportować do Majuli. W Majuli zajmij się swoją postacią, a jak będziesz gotowy, przejdź do kolejnej lokacji.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here