Grobowiec Świętych

Przejdź przez drzwi z imitacją twarzy i zabij dwóch nieumarłych, a po nich ogromne szczury. Po drugiej stronie pomieszczenia znajdziesz dużą Duszę i schody, po których musisz wejść na górę. Zabijaj szczury, które spotkasz i kieruj swoje kroki w lewą stronę. Zabij nieumarłego, podnieś leżące na ziemi gładkie kamienie w ilości trzech sztuk i wróć się. Weź zdobyty wcześniej kamienny klucz Pharrosa i użyj go na imitacji twarzy na podłodze.

Idź przez most, wejdź do komnaty i zabij szczury, po czym zabierz trujący mech. Idź po schodach i weź leżące tam zaklęcie. Wróć się, raz jeszcze przejdź przez znany sobie most i skręć w lewą stronę. Wejdź po drabinie na wyższy poziom i podejmij walkę z najeźdźcą Rhoyem i kilkoma szczurami – zacznij od nich. Po walce idź w lewo, zabierz kość wiodącą do domu. Idź na drugą stronę korytarza i rozpal Ognisko. Przed walką z kolejnym bossem warto, abyś założył na siebie coś chroniącego przed trucizną i skamienieniem.

Po pokonaniu bossa wróć do Majuli. Przejdź przez drzwi znajdujące się po drugiej stronie pomieszczenia, które wcześniej były zakryte przez mgłę. Porozmawiaj ze szczurem, który siedzi na kościach i zastanów się nad przyłączeniem do Przymierza Królewskich Szczurów. Później skocz na poziom niżej i zabierz leżący przedmiot, a następnie kamienny klucz Pharrosa. Zeskocz jeszcze niżej i zejdź po trumnach jeszcze na dół. Upadek na kamienny most osłabi Cię, ale nie zabije. Na końcu mostu znajdziesz broczący kamień, zabierz go i pójdź na drugą stronę mostu, gdzie zdobędziesz Dzwonek Dysku. Skocz kolejny raz na dół i po zabiciu wrogów rozpal ognisko i skorzystaj z niego.

Idź ścieżką po prawej w stronę Kniei Upadłych Olbrzymów, aby porozmawiać z Bernhartem z Jugo. Porozmawiaj również z Rosabeth z Melfii i postaraj się nie tylko o otworzenie sklepu, ale również o przeniesienie go do centrum Majuli. Po użyciu dźwigni pojawią się przeciwnicy i rozpęta się mały chaos, w którym spróbuj nie zabić niewinnej Rosabeth. W kolejnym pomieszczeniu zabierz fragmenty butelki estusa ze skrzyni. Idź do drzwi po drugiej stronie, za którymi znajdziesz miejsce na rozpalenie kolejnego ogniska. Idź po schodach na górę i skocz na drugą stronę, na lewo. Zabij przeciwników. Jak dojdziesz do kolejnej dźwigni, użyj jej i idź przez otwierające się drzwi.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here