Księżycowa Dzwonnica

Idź do Ogniska i teleportuj się do Zaginionej Twierdzy, po czym zejdź po drabinie w dół i zabij psa. Użyj Kamienia Pharrosa na środku ściany i zabij ducha. Wejdź do Dzwonnicy.

Zaraz po przejściu przez drzwi musisz porozmawiać z mężczyzną, którego znajdziesz po swojej prawej stronie. Tutaj możesz dołączyć do jednego z Przymierz. Idź później po schodach, uważając na dziury. Zabij strażnika dzwonu, ale uważaj na jego silne obrażenia. Zabierz Kadzidło sceptyka i zeskocz dziurą w podłodze na dół. Otwórz skrzynię i zabierz z niej pierścień i idź do altany, gdzie znajdziesz kolejne Kadzidło sceptyka. Pokonaj dwóch kolejnych strażników dzwonu, uważając na wybuchowe beczki. Zabijaj wrogów pojedynczo, tak jest znacznie łatwiej.

Wejdź po drabinie na górę i pokonaj następnych strażników dzwonu w ilości trzech. Będzie tam również odziany w czerwień ich przywódca. Tutaj liczy się ruch – jeśli będziesz biegał, będzie Ci łatwiej pokonać wrogów pojedynczo. W innym wypadku będziesz celem wszystkich naraz. Zabierz po walce kolejne Kadzidło sceptyka, dwa rozjarzone klejnoty życia ze skrzyni i użyj dźwigni, po czym przejdź przez znalezioną wcześniej mgłę. Zabij bossa.

Po walce idź na dach i zabierz Duszę, po czym zejdź po schodach na dół. Zejdź później po drabinie i wygraj z siedmioma psami i Vorgelem. Zacznij od psów, a później uzbrój się w cierpliwość i walcz z nowym przeciwnikiem do skutku. Po walce zabierz klucz do Twierdzy i idź na górę do Falcjon. Otwórz drzwi i oddaj się walce z Ostatnią Grzesznicą, po czym udaj się do Majuli. Z Majuli udaj się dalej.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here