Lordowie Szkieletów – Zagajnik Myśliwych

Trzej monarchowie szkieletów ze zdolnością do piromacji, z których każdy posiada inną broń. Każdy z bossów walczy w innym stylu, ale nie jest trudny do pokonania. Trudnością jest fakt, że po śmierci każdego z nich na arenę powstają pomniejsze szkielety w ilości kilku. To znacznie utrudnia sprawę, więc trzeba się spieszyć. Warto unikać wszelkich zaklęć lordów ukrywając się za filarami.

Śmierć Lorda z halabardą przywołuje zwykłe szkielety, z kosą przywołuje nieco większe szkielety, a z kosturem przywołuje szkielety z tarczą.

Lordów można zabić na wiele sposobów, najpopularniejszym z nich jest rzucanie w nich urnami z wodą święconą. Dwa trafienia zabijają lorda, jedno zwykłego szkieleta. Dzięki piromancji możesz stworzyć prawdziwą pożogę.

Jeśli chcesz zabić tych bossów strategicznie, zacznij od nałożenia wzmocnienia na broń i atak na lorda z kosą, który jest najbardziej wymagający. Po każdym swoim ataku szybko się cofaj. Po nim zmieć  powierzchni ożywieńce, aby zając się lordem z halabardą. Kolejne etapy nie są trudne, ale stosunkowo żmudne. Po pokonaniu lordów powstaną kościane koła, które należy zniszczyć w maksymalnie szybkim tempie, inaczej Cię przytłoczą.

Słabości: wrażliwość na ogień (kiedy są poza wodą) i błyskawice (kiedy są w wodzie).

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here