przedsionek w dark souls 2

Przejście całego Dark Souls II może przysporzyć sporo zabawy, ale też i trudności. Nie każdy ma ochotę robić wszystko samodzielnie – niektóre etapy gry mogą się okazać zwyczajnie zbyt trudne i warto wtedy sięgnąć po poniższą pomoc. Poniżej zaprezentowane jest jak krok po kroku przejść grę, zapewniając sobie możliwie najlepsze efekty każdego naszego ruchu.

Zacznij od skierowania się po schodach na piętro. Ze skrzyni zabierz Human Effigy, po czym skieruj się przez otwarte drzwi do kolejnego pomieszczenia. Zaraz po prawej stronie znajdziesz jedną duszę orz jedną pochodnię – już w tym miejscu możesz rozpalić swoje pierwsze Ognisko, dzięki czemu umożliwisz sobie powrót w to konkretne miejsce w razie śmierci.

Idąc na wprost, miniesz tunel i wejdziesz w mgłę znajdującą się na lewo od nas – dojdziesz tym sposobem do jaskini. W jaskini pojawi się dwóch średnio silnych przeciwników – wystarczy, że zablokujesz ciosy i przypuścisz atak. Najlepszym rozwiązaniem będzie pokonanie ich pojedynczo, jednakże można próbować zabić ich jednocześnie. Po ich pokonaniu należy zaatakować od tyłu kolejnego wroga, który znajduje się zaraz za rogiem. Po walce wychodzisz z jaskini i kierujesz się na półkę skalną, za którą skręcasz w lewo. Kiedy zobaczysz przed sobą plecy przeciwnika, zaatakuj – dzięki zaskoczeniu zwycięstwo masz praktycznie w kieszeni. Na końcu skalnej półki leży przedmiot, który musisz zabrać.

Kolejnym krokiem jest zagłębienie się w jaskini, w której będziesz napotykać następnych wrogów. Jednym z pierwszych będzie łucznik, co oznacza, że jedynym rozsądnym sposobem na przejście tego bez szwanku jest ciągłe poruszanie się w celu uniknięcia strzał. Zaatakuj bandytę walczącego wręcz, zabij go i podbiegnij szybko do łucznika, pamiętając o poruszaniu się slalomem. Kiedy tylko się zbliżysz, łucznik wyciągnie miecz – nie czekaj na rozwój sytuacji i szybko wyprowadź skuteczny cios. Po pokonaniu kolejnych przeciwników spotkanych w jaskini weź z jej kąta przedmiot, który będzie leżał po lewej stronie.

Na następnej skalnej półce zobaczysz drabinę, którą musisz kopnąć – odblokuje to skrót, który będzie Ci potrzebny później. Po lewej stronie od wejścia znajduje się gniazdo, w którym możesz zostawić Small Smooth & Silky Stone – jeśli go nie masz, idź dalej. Kolejny przedmiot znajdziesz na skalnej półce po swojej prawej stronie. Po jego zabraniu zeskocz z półki i idź przez mgłę, aż dostaniesz się do kolejnej groty. Znajdziesz tam dwóch wrogów, z którymi nie powinieneś mieć żadnych problemów. Po krótkiej walce idź na wprost i wejdź po drabinie na prawo od siebie.

Zaraz po drugiej stronie skalnej ściany, na dole, stoi dwóch przeciwników. Zeskakując ze skalnej półki, zaatakuj jednego z nich, co powinno skończyć się jego natychmiastową śmiercią. Po krótkiej walce z drugim otwórz drzwi z prawej strony, za którymi znajdziesz Cracked Red Eye Orb. Zobaczysz przed sobą kolejną mgłę – wejdź w nią.

Idąc przed siebie, w końcu dojdziesz do mostku z kamienia – musisz z niego zeskoczyć i przebrnąć kolejne mgliste przejście. Uważaj, bo przed Tobą znajduje się przepaść, z której nie wyjdziesz cało – ciemna jaskinia nie ułatwia poruszania się, ale da się ją przejść bez szwanku z odrobiną dozy cierpliwości. W powietrzu będą leciały strzały łucznika, który stoi po drugiej stronie przepaści. Wyszukaj wzrokiem drzewo, podejdź do niego i je przewróć – stworzysz w ten sposób kładkę, po której musisz sprawnie przebiec do wroga, aby go szybko pokonać.

Wskocz do otworu w ziemi, jednocześnie wykonując atak, aby pokonać przeciwnika znajdującego się na dnie. Musisz działać szybko, bo tutaj również mogą dosięgnąć Cię strzały kolejnego łucznika. Po zeskoczeniu na dół skieruj swoje kroki do drabiny i wejdź na nią. Stocz walkę z kolejnym wrogiem i wejdź do następnej mgły.

Po wyjściu z mgły zostaniesz zaatakowany ze swojej lewej strony. Następnie skieruj się nad jezioro, ale nie próbuj atakować znajdujących się tam kreatur, ponieważ są dla Ciebie zbyt silne i nie uda Ci się ich pokonać. Idź w kierunku, z którego podbiegł do Ciebie wróg – dojdziesz do kolejnej skalnej półki z drzewem. Zrób z niego kładkę tak jak poprzednio. Skieruj się w lewo i puść pędem przed siebie. Kiedy dojdziesz do wąskiego przejścia, wejdź w nie. Dotrzesz do Majuli.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here