Zagubiona Twierdza - Wnętrza

Wybierz jedną z dwóch dróg do bossa. Jeśli skierujesz się w lewo, dostaniesz się do wąskiego korytarza, jeśli wejdziesz w drugą drogę, dostaniesz się na schody, po których musisz zejść w dół. Pierwsza droga jest trudniejsza. Na końcu każdej z dróg jest mgła, w którą musisz wejść.

Po walce z bossem idź przez dziurę w ścianie i wejdź po schodach na górę, aż znajdziesz się na zniszczonym poziomie. Wejdź przez otwór w ścianie i weź Duszę. Następnie puść się biegiem przez korytarz, w którym aktywuje się pułapka, jeśli się zatrzymasz. Jak dobiegniesz do pomieszczenia, w jego rogu rozpal Ognisko. Zejdź po drabinie po swojej lewej stronie i zabij psa, weź dużą pałkę i dzwonek księdza. Wróć na górę i idź do drzwi.

Gdy je otworzysz, rzuci się na Ciebie przeciwnik z lancą. Po walce idź w lewo aż do beczek. Zniszcz to co tam stoi i weź kukłę człowieka. Idź do drzwi po drugiej stronie. Za drzwiami zaatakuje Cię następny przeciwnik. Pokonaj go i idź na prawo, aż znajdziesz Ogniste motyle – zabierz je. Wróć do poprzedniego pokoju i idź po schodach na wyższy poziom. Musisz uważać na kolejnego wroga i na beczki, które wybuchają. Po pokonaniu go idź na górę i użyj dźwigni, aby otworzyć bramę. Za bramą zaatakuje Cię trzech przeciwników. Zabij ich i uważaj, bo za wazonami są kolejni dwaj wrogowie. Idź na schody i zabij wroga za beczką. Za drzwiami znajdziesz Kadzidło Sceptyka. Zejdź niżej za pomocą klatki z prawej strony. Otwórz skrzynię, zabierz przedmioty i idź wyżej schodami.

Użyj dźwigni, idź za bramę. Wejdź na ścieżkę po prawej i zabij wroga. Podnieś leżącą tam rzecz, która da Ci osiem klejnotów życia i wejdź w mgłę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here