Zagubiona Twierdza

Po dopłynięciu do celu zejdź ze statku i idź pomostem w stronę brzegu. Kiedy dojdziesz do budynku, wejdź do niego. W budynku znajdziesz kolejną windę, do której musisz wejść, by dostać się na poziom wyżej. W celach na piętrze znajdziesz Radiant Lifegem i Duszę. Zabierz je i wejdź po schodach na górę, gdzie znajdziesz kolejne miejsca do przeszukania. Zabierz z nich Common Fruit i Ognisko, które będziesz mógł rozpalić. Zrób to, a następnie stwórz teleport do Ogniska, które zostało rozpalone po walce z The Pursuar.

Teraz musisz wyjść z wieży na zewnątrz, po czym udać się do gruzowiska. Następnie skieruj się w lewo i wejdź na wąski mur, po czym przejdź na szeroką część muru, na której będziesz musiał stoczyć walkę z olbrzymem. Po wygranej walce przejdź dziurą w ścianie i wejdź do pomieszczenia z kilkoma wrogami – łucznikiem z psami. Zejdź po drabinie na dół i skorzystaj z drzwi, a międzyczasie zabij idącego za Tobą przeciwnika, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej. Za drzwiami znajdziesz skrzynię, a w niej przedmioty Covertous Silver Ring i Antiquated Key.

Idź z powrotem na poziom wyżej i przebiegnij się do następnej wieży, przed którą stoją beczki. Zniszcz je i otwórz drzwi, które zastawiły. W środku spotkasz Lucatiel of Mirrah, która po rozmowie da Ci Human Effigy. Teleportuj się do ostatniego Ogniska.

Wyjdź z lokalizacji i idź po schodach na górę. N moście z kamieni spotkasz wroga w postaci białego rycerza, z którym nie musisz walczyć – nie jest on agresywny i nie zaatakuje Cię, jeśli Ty tego nie zrobisz. Po zniszczeniu kilku beczek z krawędzi tego mostu zyskasz dostęp do wroga znajdującego się poniżej, z którym walka nie powinna sprawić Ci większych trudności. Skocz na dół i od razu atakuj. Blokuj każdy jego cios i od razu atakuj, nie bojąc się jego naprawdę niezłej broni. Trochę cierpliwości wystarczy, abyś i tu wygrał. Inną opcją jest unikanie jego ciosów i atak w momencie, kiedy szykuje się do kolejnego. Próba ataku jego pleców jest również bardzo dobrym pomysłem.

Po walce idź w kierunku ściany, w której zieje dziura, ale zabita wieloma deskami. Wejdź do środka. Zaraz na lewo spostrzeżesz deski między filarami, za którymi czyha wróg. Nie jest to wymagający przeciwnik, więc poradzisz sobie z nim szybko. Blokuj ciosy i wyprowadzaj swoje w odpowiednim momencie, a walka szybko się skończy. Kolejną niespodzianką jest zombie, którego spotkasz lada moment. Interesującym atakiem, którym dysponują jest wybuch w momencie, w którym padają na ziemię – ma on sporą siłę rażenia i zadaje stosunkowo dużo obrażeń, także Twoim zadaniem jest zabicie ich, zanim spróbują upaść. Zabierz ze znalezionych zwłok Flame Butterfly i skorzystaj z Antiquated Key, aby otworzyć widoczne drzwi. Za nimi znajdziesz sforę psów.

Zajmij się zwierzętami – zabij je i idź w stronę studni. Uderz w leżący na jej brzegu kamień i poczekaj na trójkę zombie, która za moment się pojawi. Pokonaj ich, a pojawi się przedmiot Wanderer Set. Idź do budynku znajdującego się za studnią i wejdź do niego od lewego boku. Idź wzdłuż ściany aż dojdziesz do drabiny, daszku i okna, przez które musisz wskoczyć. Zabij dwóch przebywających tam łuczników i zejdź na dół. Zabierz z martwego ciała Duszę i Green Blossom.

Idź na zewnątrz do wąskiego przejścia, gdzie będą na Ciebie czekać wrogo nastawione psy. Za pomocą dźwigni unieś kraty i zabij je. Idź do schodów i uważając na olbrzyma, który rzuci w Ciebie beczką, skieruj się na szczyt. Idź wzdłuż ściany, bardzo blisko to unikniesz obrażeń, po czym będziesz mógł zaatakować olbrzyma. Zabij go, idź dalej i zaatakuj kolejną grupę psów. Z leżących zwłok zabierz Gold Pine Resin.

Idź mostem w dalszym ciągu, a po drodze zabij kolejnego psa. Na górze następnych schodów znajdziesz olbrzyma, którego warto, abyś zwabił na równy teren. Po krótkiej, zwycięskiej walce idź dalej, po gruzie i murze.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here