Żar Ascezy

Wydawać by się mogło, że użycie tego przedmiotu zwyczajnie mija się z celem, szczególnie że w gruncie rzeczy Dark Souls II nie jest i tak grą łatwą. W odróżnienia od innych darów ten działa pozytywnie na wrogów, a nie na nas.

W momencie wrzucenia przedmiotu do Ogniska pobliscy wrogowie zostają wzmocnieni. Choć nie wydaje się to dobrym pomysłem, to tacy przeciwnicy są większym wyzwaniem i więcej zyskuje się po pokonaniu ich.

Jeśli lubimy wyzwania, to jest to zdecydowanie przedmiot dla nas. Jednak nie jest to jedyne zastosowanie, jakiego można od niego oczekiwać. Jest to przedmiot jednokrotnego użytku, ale jego działanie może być rozegrane na kilka sposobów. Najpopularniejszym z nich jest właśnie podniesienie trudności danej lokacji, ale w takie zastosowanie wlicza się również przywrócenie do życia padłych już wrogów, przy czym tacy ożywieńcy są zdecydowanie silniejsi, niż przed swoją śmiercią. Jeśli nie chcemy tego daru marnować na walkę, można go użyć po to, aby skarby w drewnianej skrzyni pojawiły się ponownie.

Żar ascezy możemy znaleźć w Skarbie Zaginionej Twierdzy, czy też między innymi w Skarbie w Zatoce Tseldora. Dar ten można jednak odnaleźć lub kupić w wielu lokacjach, dlatego warto mieć oczy szeroko otwarte.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here