zwiadowca

Rozpoczynając przygodę w Dark Souls II jako Zwiadowca, powinniśmy posiadać za sobą już jakieś doświadczenie, ponieważ ze względu na brak bardzo mocnych stron jest to bohater stosunkowo trudny w rozgrywce. Polecany szczególnie osobom, które lubią wyzwania.

Jedną z nielicznych, wysokich statystyk Zwiadowcy jest przystosowanie, które pozwala na posiadanie na podorędziu wielu czarów. Dzięki temu mamy już na samym początku zaplecze magiczne, które pomaga nam przetrwać. Nie jest to jednak nic bardzo imponującego. Na uwagę bardziej zasługuje poziom adaptacji, która doskonale sprawdza się do podbijania obrony.

Nie jest to postać, która specjalizuje się w czymś konkretnym. Jednak ma wysokie przystosowanie, a także jest wyposażony w wiele różnych przedmiotów, które mogą przydać się w przyszłości. Początkowy poziom Zwiadowcy wynosi 10.

Dzięki temu, że Zwiadowca posiada sporo przedmiotów już na samym początku rozgrywki, jesteśmy w całkiem niezłej sytuacji materialnej. Oznacza to, że przez jakiś czas nie będziemy musieli martwić się o interesujące i potrzebne do regularnej rozgrywki przedmioty, takiej jak broń, czy też elementy pancerza.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here